Biz Kimiz?

  • Chi Book Cafe nasıl bir konsept ile hizmet veriyor ?

 Chi Book Cafe çocuklar, gençler, aileler ve diğer yaş gruplarına ayrı ayrı mekanlar sunarak keyifli, huzurlu bir ortamda hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda yediden yetmiş yaşına kadar her bireyin kitap sevgisini açığa çıkartmayı hedeflemektedir. İnsan yaşamında kitap ve kahvenin vazgeçilmez bir keyif kaynağı olduğunun bilincinde her gün yeni şeyler üreterek çocukların geleceğine yatırım yapmaktadır.

  • Chi Book Cafe Projesi nasıl ortaya çıktı?

Yoğun iş temposunun içerisinde nefes alabileceğimiz alanlar ve zamanlar yaratmak gerekiyor. Çocuklarımızla birlikte keyifli zaman geçirebileceğimiz mekanları sürekli araştırdık.  Hayatımızda kitap ve kahve vazgeçemeyeceğiz şeylerin başında geliyor. Kahvemizi içip kitabımızı okurken, çocuklarımızın da mutlu olduğu, güzel zaman geçirdiği bir mekan her zaman hayalimizdi. Teknolojik çağda unuttuğumuz kitap okuma alışkanlığını yeniden canlandırmak, çocukları kitaplarla buluşturmak, bu buluşmayı da keyif alınabilecek bir mekanda gerçekleştirmek istedik. 

  • Chi Book Cafe Mutfağı, doğal, taze ürünlerden oluşuyor.

 Doğal, organik ve ev yapımı ürünleri bir araya getirerek hijyenik bir ortamda misafirlerimize sunuyoruz. Kendi mutfağımıza almadığımız hiçbir ürünü mutfağımızda kullanmıyoruz. İşlenmiş ürünlerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyoruz. Çocuklardan, vejetaryanlara kadar herkesin damak zevkine hitap ediyoruz.

  • Chi Book  Cafe'de bir günümüz nasıl geçiyor? 

Chi Book Cafe, her yaş grubuna hitap etmektedir. Kafemizde tüm aile bireyleri zaman geçirebilir, aileler yemeğini yerken, kahvesini yudumlarken, eşiyle arkadaşıyla sohbet ederken çocuklarını da güvenilir eğitmenlere emanet edebilir.

Sosyal Sorumluluk ve Kitap Kulüpleriyle kendi hayatımız ve başkalarının hayatına küçük dokunuşlar yapılabilir.

Sağlıklı beslenmeden, aile ilişkilerine kadar farklı uzmanların misafirlerimizle buluşturulacağı, imza günleri için yazar ve şairlerin davet edileceği kültürel etkinliklerin yapılacağı aktiviteler düzenlenecektir. 

Chi Book Cafe, nezih, sakin bir ortamda kendimize zaman ayırabileceğimiz, otomatik pilota aldığımız hayatlarımızdan bir nebze de olsa uzaklaşabileceğimiz, iç dünyamıza dönebileceğimiz bir gün vaat ediyor.